Teknoloji 29 Ağustos 2016, 23:31

Yeni iPhone 7 Eylül’de tanıtılacak

Ortaya çıkan son iddialar iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’un detayları beklenenden daha iyi olacak gibi.

Söylentilere göre 7 Eylül ya da 13 Eylül gibi tanıtılacağı beklenen Apple’ın son canavarları olacak iPhone 7 ailesinde son sızan detaylara göre beklentilerin üzerinde bir telefon karşımıza çıkabilir.

4.7 inçlik iPhone 7 ve 5.5 inç büyüklüğündeki iPhone 7 Plus’ta tabiki klasik olarak Apple A10 işlemcisi bulunacak. 16nm FinFET üretim teknolojisi ile gelecek olan bu çipsette A9’a oranla %20 ila %30 arasında bir performans artışı bekleniyor. Zaten hali hazırda oldukça iyi işlemci olan A9’dan daha iyi olmasıyla dikkat çekecek olan A10’un yanı sıra iPhone 7 ve Plus’ta beklendiği gibi 3.5mm’lik jack da bulunmayacak.

Söylentilere göre iPhone 7’de 2GB RAM devam edecekken iPhone 7 Plus ise bu sefer 3GB RAM miktarı ile karşımıza çıkacak. Aynı zamanda cihazlarda 12MP’lik arka kamera devam edecek olsa da ciddi geliştirmeler olacak. Örneğin f/2.2 olan diyafram açıklığı f/1.9’a çıkartılacak olan kamera böylelikle hem gece çekimlerinde çok daha iyi performans sunacakken sensör büyüklüğü ise 1/3 inç’e çıkartılarak muhteşem fotoğraflar sunabilecek.

Batarya noktasında iPhone 7 Plus’ta 2.910mAh’a arttırılan bir batarya bekleniyor. Yani hem iPhone 7’de hem de iPhone 7 Plus’da daha büyük batarya ve haliyle daha uzun batarya ömrü olacak.

iPhone 7 Pro olarak beklenen 3. cihaz ihtimali artsa da bunun yerine iPhone 7 Plus’ın çift kamera ile gelebileceği ihtimali oldukça yüksek.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yazar Bilgileri

admin sedat.hackerr@gmail.com
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

*
instagram takipçi programı instagram hesap yönetimi programı twitter takipçi kazanma sitesi twitter takipçi arttırma sitesi twitter takipçi sitesi twitter takipçi kazanma hilesi twitter takipçi kasma hilesi twitter favori hilesi,yükseltme,hilesi,twitter takipçi kasma, hilesi,twitter takipçi hilesi twitter takipçi arttırma hilesi, twitter takipçi kazan, twitterda takipçi arttırmak twitter takipçi instagram takipçi arttırma hilesi, instagram takipçi kazan, instagramda takipçi arttırmak instagram programı instagram web viewer dizi izle yabancı dizi izle