Oyun Incelemeleri 24 Mart 2015, 21:06
Modern Combot 5, iOS Kullanıcıları İçin Bedava!

Modern Combot 5, iOS Kullanıcıları İçin Bedava!

Gameloft’un başarılı oyun serilerinden Modern Combat, serinin yeni oyunu Blackout ile oyunseverler ile buluşmuştu. Bu oyun, Activision’ın Call of Duty serisinin mobil versiyonu olarak da görülüyor.

Özellikle oyun mekanikleri ve grafikleri ile tüm oyunseverlerin beğenisini kazanan Modern Combat: Blackout, şuanda iOSWindows Phone ve Android işletim sistemli cihazlar için oynanabilir durumda.

Eğer bir Android cihaza sahipseniz oyunu 8.50 TL‘ye indirebilirsiniz. Windows Phone için bu fiyat 8.99 TL. Ama oyunu iOS işletim sistemine sahip bir cihazda oynamak isterseniz ise tamamen ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyun iOS platformunda da ücretliydi fakat an itibari ile ücretsiz durumda. Bu yüzden elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Modern Combat: Blackout‘u ücretsiz olarak iOS cihazınıza indirmek için buraya tıklayın

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yazar Bilgileri

admin sedat.hackerr@gmail.com
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

*
instagram takipçi programı instagram hesap yönetimi programı twitter takipçi kazanma sitesi twitter takipçi arttırma sitesi twitter takipçi sitesi twitter takipçi kazanma hilesi twitter takipçi kasma hilesi twitter favori hilesi,yükseltme,hilesi,twitter takipçi kasma, hilesi,twitter takipçi hilesi twitter takipçi arttırma hilesi, twitter takipçi kazan, twitterda takipçi arttırmak twitter takipçi instagram takipçi arttırma hilesi, instagram takipçi kazan, instagramda takipçi arttırmak instagram programı instagram web viewer dizi izle yabancı dizi izle