Genel 25 Mart 2015, 22:25
ios2

iOS 8.2 Beta 2 Yayınlandı!

Apple, iOS kullanıcılarının merakla beklediği iOS 8.2‘nin 2. betasını 3 hafta sonra yayınladı.

Kayıtlı geliştiriciler, 12D445D yapı numaralı iOS 8.2 Beta 2‘yi OTA yoluyla veya iOS Geliştirici Merkeziaracılığıyla indirebilecekler. Apple tarafından yayınlanan yeni sürümün 2. betası WatchKit veXcore 6.2‘yi de içeriyor.

Sürüm notlarına bakıldığında güncelleme iOS simülatöründe, 3. parti uygulamalarda, Safari’de ve haritalarda görünmeyen klavye hatasını düzeltiyor. Ayrıca Siri için de Singapur İngilizce desteği sunuyor.

Güncelleme ile çeşitli WatchKit sorunları çözülürken bildirimlerde uygulamayı açmayı engelleyen bir hata ve WatchKit uygulamalarının iOS simülatörünü durdurma hatası düzeltiliyor.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yazar Bilgileri

admin sedat.hackerr@gmail.com
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

*
instagram takipçi programı instagram hesap yönetimi programı twitter takipçi kazanma sitesi twitter takipçi arttırma sitesi twitter takipçi sitesi twitter takipçi kazanma hilesi twitter takipçi kasma hilesi twitter favori hilesi,yükseltme,hilesi,twitter takipçi kasma, hilesi,twitter takipçi hilesi twitter takipçi arttırma hilesi, twitter takipçi kazan, twitterda takipçi arttırmak twitter takipçi instagram takipçi arttırma hilesi, instagram takipçi kazan, instagramda takipçi arttırmak instagram programı instagram web viewer dizi izle yabancı dizi izle