Facebook 4 Ocak 2015, 20:06

Facebook Durum | Fotoğraf Beğenisi Arttırma Sitesi

Facebook sayfalarının beğenilerini arttırmanın bir çok yöntemi vardır. Ama ben sadece benim bildiğim ve kendi tecrübelerime dayanarak edindiğim bir kaç yöntemden bahsedeceğim.

Öncelikle açtığınız sayfanın yeteri kadar beğeni toplaması için sayfanızın güncel olması gerekiyor. Paylaştığınız şeyler ise herkesin hoşuna gidecek türden olmalı. Mesela ben sayfa açtım yeteri kadar ilgi görmedi diye sayfayı bırakmak olmaz. Öncelikli hedeflerden biri sayfayı güncel tutmak. İlk başlarda mutlaka günde 10-15 gönderi paylaşın. Daha sonraları ise (sayfanın beğeni sayısı 200leri bulduktan sonra) günde 5 gönderi (duvar yazısı,resim,video vs. farketmez) paylaşsanız bile yeter.Bunu sürekli yapmanız gerekecek zaten. Şimdi ise benim yöntemlerime bir göz atalım.

facebook türk beğeni hilesi,facebook like hileleri,facebook beğeni hilesi,facebook,facebook beğeni arttırma,facebook sayfa beğendirme,facebook fotoğraf beğendirme,facebook beğeni kasma,facebook durum beğendirme,facebook beğeni arttırma programı,takipçi,abone,facebook takipçi arttırma,facebook takipçi arttırma siteleri,facebook, takipçi kazanma sitesi,facebook ile giriş yaparak ücretsiz, reklamsız, %100 gerçek Türk instagram takipçi kazan

Ücretsiz Facebook Beğeni Arttırma Sitesi

Bu yöntemleri kısa başlıklar olarak verecek olursak şu şekilde sıralayabiliriz.

1.Etiketleme Yöntemi
2.Fake Hesap Yöntemi (Hesabı sayfaya çevirme vs.)

3.Fanslave Sistemi
4.OtoLike Yöntemi
5.Diğer Yöntemler

1. Etiketleme Yöntemi
Bu yöntem diğer yöntemlere göre en temiz ve en sevdiğim yöntem. Sistem çok basit. Mesela sayfanızda bir resim veya bir video paylaştığınız zaman, sayfada paylaştığınız o resim veya videoda arkadaşlarınızı etiketleyebilirsiniz. Arkadaşınız, sizin onu etiketlediğinizi bilmez yalnızca sayfanın ismi yazar. Özellikle de bol arkadaşlı bir fake hesabınız var ise, o hesaptaki arkadaşları sayfanızdaki gönderilerde etiketleyin. Gün içinde 10 kişinin gelmesi garantidir.

2.Fake Hesap Yöntemi
Fake hesap yöntemiyle sayfaya adam çekmek için yapacağınız işlerden ilki – kendi adınıza yada başka bir isimle farketmez – bir facebook hesabı açmak olacaktır. Bu hesabı açtıktan sonra da ekleyebildiğiniz kadar çok arkadaş eklemeye çalışın. 5000 arkadaşa kadar yolu var. :) Eğer ben kendi facebook hesabımdan da bu işleri yaparım dersen BAŞKA BİR FACEBOOK HESABI açmana gerek kalmaz. Benim önerim; bir fake hesap açmanız yönünde.Çünkü bu fake hesap 4. madde olan ‘FANSLAVE SİSTEMİ’nde de size lazım olacak.

Hesap hazır. En az 500 üzeri arkadaşı oldu diyelim. Şimdi yapacağımız ilk iş, etiketleme yöntemi olacaktır. Etiketleme yöntemini de yukarıda anlattım zaten. Onun dışında sayfanızı belli aralıklar mesela 2-3günde bir profilinizde paylaşarak reklamını yapabilirsiniz. Hatta sayfamı beğenenin, profilindeki son 5-6 bağlantısını beğenirim tarzı yazılarda sayfaya adam çekmenizi sağlıyor.

-Fake Hesabı Sayfaya Çevirmek : Bu yöntem, yöntemler arasında en kötüsü her ne kadar göze çok iyi gelse de hiç bulaşmamanız en iyisi ama ben yinede paylaşmak istedim. Bu yöntem ile yeni açmış olduğunuz bir sayfaya bir saniye içinde 1000 beğeni kazandırabilirsiniz. Ama dikkat ! Aşağıda anlatılanları kendi facebook hesabınızla yapmaya kalkmayın hesabınızı geri alamazsınız! Bu iş için mutlaka fake hesap kullanın! Tekrar ve tekrar uyarıyorum! Sayfa olan hesap geri alınamaz!! Bu iş için KESİNLİKLE FAKE HESAP kullanın. Aksi takdirde olacaklardan sorumlu olmam ona göre..

Bu yöntem fake hesaptaki tüm arkadaşlarınız otomatik olarak yeni açtığınız sayfayı beğenmiş oluyorlar. Mesela fake hesabınızda 2000 arkadaş var diyelim. Aşağıdaki adımları takip ettikten sonra bu 2000 arkadaşın hepsi sayfanı beğenmiş oluyor ve birde bakıyorsun ki 2000 beğenisi olan bir sayfan olmuş. :) Ama şuna dikkat çekmek isterim ki bu yöntem ile mevcut sayfanızın hayran sayısını arttırmıyorsunuz. Daha önce açlmamış, hayranı olmayan bir sayfa açıp, kişileri öyle aktarabiliyorsunuz. Yani 200 kişilik yada 50 kişilik bir sayfanın üzerine eklenmiyor fake hesaptaki arkadaşlar!
O yüzden bu yöntemi diğer yöntemlerden tamamen ayrı tutun. Çünkü bu yöntem ile hem mevcut fake hesabınız gidiyor, hem de sıfırdan bir sayfa açmış oluyorsunuz.Benim önerim ya en başından bu yöntemi uygulayın yada bu yönteme hiç bulaşmadan sadece benim belirttiğim diğer yöntemleri deneyin.

Şimdi anlatmaya başlayayım..

Bu sistem tamamen güvenilir ve yasaldır. Facebook hile vs. asla değildir. İşe başlamak için ilk önce aşağıdaki linke tıklayın.

https://www.facebook.com/pages/create.php?migrate

Açılan penceredeki profiliniz çıkacak. Ardından istediğiniz kategoriyi seçin ve daha sonra açmak istediğiniz sayfanın adını yazın. Devam et deyin. Şifrenizi yazın. Ve bu kadar. Artık sayfanız acılmıştır. Her sayfayı yenilediğinizde üye sayısı çoğalacaktır. Facebook arkadaşlarınız, facebook’a girdikce otoamatik olarak sayfanızı beğeneceklerdir. Aşağıdan videolu anlatıma bakabilirsiniz.
(Video’nun altındaki önemli notu okumayı unutmayın!)

ÖNEMLİ NOOOTT :
Profilinizi sayfa yapmadan önce gizlilik ayarlarınızı değiştirin. Eğer gizlilik ayarları profilinizdeki gibi kalırsa üyeler yorum yapamaz, fotoğraflarınızı göremez ki buda kötü olur.Tüm gizlilik ayarlarınızı herkes görebilir olarak değiştirin. Ondan sonra profilinizi sayfaya çevirin.

Fake hesap yöntemi de sadece bu kadar.. Yazının başında sıralamış olduğumuz maddelere göre geriye 3 yöntem kalıyor. Onlar da şu şekildeydi.

3.Facekusu.Com Sistemi
4.OtoLike Yöntemi
5.Diğer Yöntemler

Fanslave yöntemi ve OtoLike yöntemi konularını ayrıca bir başlık altında açıklama gereği duydum. Bu sebeple 3 ve 4. maddeleri ayrı bir başlık altında ayrıca ele aldım.Şimdi ise direk 5.maddeye geçiyorum. 3 ve 4. maddelere, yazının sonundaki linklerden ulaşabilirsiniz.

5. Diğer Yöntemler
Bunlar ufak tefek yöntemler oldukları için sadece maddeler şeklinde vermeyi uygun gördüm. Bu yöntemleri şu şekilde sıralayabiliriz.

1.Diğer sayfalara girip yorumlarda sayfanın reklamı yapmak.
2.Karşılıklı link takas yapmak yada karşılıklı sayfaları sevilenlere eklemek.
3.Para karşılığı reklam vermek.
4.Facebook’u sayfanın adıyla kullanıp, diğer sayfalarda reklam yapmak.

3.Yöntem
Facekusu.COM ile Facebook Sayfalarının Beğeni Sayısını Arttırma ve Facebook Durum Beğendirme Hilesi Yöntemi Hakkında Bilgi Edinmek İçin Buraya Tıklayınız.

Ücretsiz Facebook Beğeni Arttırma Sitesi

facebook türk beğeni hilesi,facebook like hileleri,facebook beğeni hilesi,facebook,facebook beğeni arttırma,facebook sayfa beğendirme,facebook fotoğraf beğendirme,facebook beğeni kasma,facebook durum beğendirme,facebook beğeni arttırma programı,takipçi,abone,facebook takipçi arttırma,facebook takipçi arttırma siteleri,facebook, takipçi kazanma sitesi,facebook ile giriş yaparak ücretsiz, reklamsız, %100 gerçek Türk instagram takipçi kazanvideo beğenisi kas,facebook tokenli beğeni hilesi,facebook tokenli beğeni siteleri,facebook türkçe beğeni kasma,facebook yabancı beğeni uygulaması,foroğraf beğenisi facebook ücretsiz,video beğendirme uygulaması

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 0 (from 0 votes)

Yazar Bilgileri

admin sedat.hackerr@gmail.com
Yazar, henüz hakkında herhangi bir bilgi paylaşımında bulunmamış.

Benzer İçerikler

Yorum Yap

*